Szybki kontakt: tel. 691 098 120, 609 960 728, 609 696 924, [email protected]

Żwirownia Żwir Lech we Włoszakowicach jest firmą specjalizującą się w wydobyciu i przerobie kruszywa naturalnego. Działamy jako firma rodzinna. Proces wydobywczy prowadzony jest obecnie w zakładzie umiejscowionym w pobliżu Włoszakowic.

Eksploatowane złoża mają bardzo korzystną lokalizację w dużej bliskości miasta Leszna co powoduje minimalizację kosztów transportu naszych produktów do prac prowadzonych w mieście i jego pobliżu. Materiały z naszej żwirowni są wykorzystywane w większości budów -dużych i małych – realizowanych w rejonie leszczyńskim. Posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający wydobycie i przerób kruszywa. Pozwala nam to oferować szeroki asortyment wysokiej jakości produktów.

Nowoczesne zaplecze techniczne, długoletnie doświadczenie i solidność sprawia, że jesteśmy wiodącym producentem piasków, kruszyw i innych surowców budowlanych w regionie leszczyńskim. Otwarci jesteśmy na współpracę zarówno z dużymi odbiorcami jak i klientami detalicznymi starając się spełniać wszystkie oczekiwania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY